- Overzicht
- Detailbeschrijving
Reisschema
Dag 1 | Phnom Penh – Koh Kong |
Dag 2 | Koh Kong |
Dag 3 | Vertrek Koh Kong |
Reissom
- Volwassene: vanaf € 450 per persoon
- Kind 2 t/m 17 jaar: vanaf € 370 per persoon
- Reissom gebaseerd op 2 volwassenen en 2 kinderen
- Wij maken een voorstel o.b.v. jullie gezinssamenstelling
Dag 1 Phnom Penh - Koh Kong
De rit van Phnom Penh naar Koh Kong duurt ongeveer 6 uur. Een lange zit, maar er is gelukkig veel te zien. Eerst de drukke binnenstad uit, door de buitenwijken van Phnom Penh en dan verder over het platteland met rijstvelden en dorpjes. De laatste twee uur rij je door het met jungle begroeide landschap van de het Cardamom gebergte. Je rijdt over drie bruggen. Bij de vierde brug, de Tatai brug, stapje uit. Hier ligt een boot op je te wachten die je in een kwartiertje varen naar de Rainbow Lodge brengt.
De jungle van Koh Kong is weelderig, met uitgestrekte loof- en mangrovebossen. Laat de natuurlijke omgeving op je inwerken en luister naar de junglegeluiden. Misschien spot je wel een neushoornvogel, gibbon of civetkat. Zin in wat actie? Er liggen kajaks voor je klaar. Dus ga lekker peddelen op, en zwemmen in, de rivier. Bij zonsondergang maak je een boottocht. De zon kleurt van diep geel naar oranje en rood. Als de zon is verdwenen vaar je rustig terug door het weelderige groen. Leun lekker achterover en laat alles op je inwerken. Terug bij de lodge, kun je zo aanschuiven bij het diner.
Overnachting in Koh Kong, Rainbow Lodge ***
Inclusief transfer, boottochten en diner.
Dag 2 Koh Kong
Een frisse duik in de waterval
Vandaag staat er een mooie tocht door de jungle naar de Toek Sap waterval op het programma. Allereerst moet je Tatai hill beklimmen. Wees gerust, dit doe je met een pick-up truck. Eenmaal boven volg je een relatief vlak pad door de groene jungle. Als het pad een tijdje niet gebruikt is, zal je gids met zijn machete de weg vrij maken. In rustig tempo wandel je door de jungle. Onderweg vertelt de gids over de dieren die hier leven, en over het gebruik van diverse planten door de lokale bewoners. Na ongeveer twee uur wandelen volgt een korte afdaling langs de zijde van de waterval. De poelen onderaan de waterval lenen zich uitstekend voor een frisse duik. Ondertussen wordt iets verder beneden, aan de rivier, een barbecue lunch bereidt. Na de lunch vaar je per boot terug naar de lodge. Is een wandeling van zo'n 2 uur te heftig voor jou of je kids? Dan kun je de wandeling overslaan en met de boot naar de waterval toe varen.
Overnachting in Koh Kong.
Inclusief alle maaltijden, boottocht en Engelssprekende gids.
Dag 3 Vertrek Koh Kong
Een laatste ontbijtje middenin de jungle, en dan brengt de boot je terug naar de Tatai brug. Reis door naar Thailand (de grens is niet ver weg) of naar de Cambodjaanse bounty-eilanden Koh Rong of Koh Rong Saloem. Of naar het koloniale plaatsje Kampot. De bouwsteen ‘Boerenleven en bountystrand’ sluit goed aan op een paar dagen Koh Kong.
Inclusief ontbijt en boottocht.